Terug naar het beginscherm            
Actueel  >  Nieuws  >  Nieuwsberichten

Eindtoets resultaten

donderdag 24 mei 2018/Categorieën: Nieuws

Vorige week ontvingen onze groep achters de uitslag van de Centrale Eindtoets. De gemiddelde score was 544,5. Dat is prachtig. 


Landelijk was het gemiddelde 534,9. Met name het rekenen is dit jaar erg goed gemaakt op Wolters. Met een percentielscore 100 scoorde 0% van de overige scholen beter op dit onderdeel; zo lazen wij in de schoolrapportage. 


Voor vele leerlingen was de uitslag een mooie bevestiging van wat zij al wisten. Een aantal kinderen was blij verrast door het toetsadvies en voor sommigen bleek dat zij dit keer niet hebben kunnen laten zien wat er in zit. 


Wij zijn trots op ze allemaal en laten hen over een paar weken gaan, in het volste vertrouwen dat de Wolters-rugzak goed gevuld is en daar zit zoveel meer in dan een snelle rapportage van controleerbare output

De komende weken zullen de kinderen al hun talenten uitnutten in de Bouscholteweken, met het eindspel, op kamp en bij het afscheid. 

Wij zullen er 8 mooie onvergetelijke weken van maken!